Historie

Česká kulturní s.r.o.

Základy dnešní společnosti ICT point s.r.o. položila již v roce 2006 vydavatelská činnost společnosti Česká kulturní s.r.o. Příprava tisku, zpracování dat a grafické práce postupně vedly k rozšíření služeb o programování webových stránek a aplikací na zakázku.

VERSE s.r.o.

Uspokojování narůstající poptávky klientů po dalších službách, zejména po dodávkách a správě výpočetní techniky, webhostingu, řešení e-mailové komunikace a vývoji software se začíná stávat nosnou částí podnikání společnosti. Vydavatelství ustupuje do pozadí a společnost v únoru 2010 mění svůj název na VERSE s.r.o.

ICT point s.r.o.

Outsourcing správy datových sítí přestává být neznámým pojmem, roste poptávka po cloudových službách a externí spolupráci na projektech. Rozsah poskytovaných služeb zahrnuje od běžné uživatelské podpory, přes správu serverů a celých sítí, programování a IT poradenství, také vizualizace a starost o data v datových centrech. Klienti uživatelé vyžadují kvalifikovaný, ale zároveň srozumitelný lidský přístup, klienti IT společnosti pak spolehlivého partnera, který klade důraz na pečlivost, kvalitu, dokumentaci a neustálý vývoj. 

To vše v roce 2015 dostává odpovídající název – ICT point s.r.o. – místo, kde naleznete řešení pro Vaše informační a komunikační technologie.